Flycancel.com merkezi Danimarka ve Türkiye'de bulunan uluslararası bir şirkettir.

AnasayfaHAKKINDA

Biz yolculara geciktirilen, iptal olunan ve yeniden rezervasyon yapılan uçuşlar için maddi tazminat ödenmeleri konusunda tavsiye ve yardım ediyoruz.

Flycancel.com’un diğer Danimarka rakiplerinden farkı tazminat davalarında sorunlara neden olan Türk hava yolu şirketlerinde uzmanlaşmasıyla ilk sırada olmasıdır.

Hatta Flycancel Atlas Global, Onur Air ve Corendon Airlines'a karşı tazminat davalarını kazanma konusunda Danimarka'da ilk ve şu anda tek şirkettir. Buna ek olarak, Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları dâhil olmak üzere diğer Türk havayolu şirketleri ile de büyük tecrübeye sahibiz. Tabii ki, biz diğer havayolu şirketleri ile uçan yolculara da yardım ediyoruz.

Flycancel'de "kazanmazsak ücret yok" sloganıyla çalışıyoruz, bu da bizimle bir tazminat işlemine başlatmanın hiçbir şeye mal olmaması anlamına geliyor. Biz sadece tazminatınızı alacağınız zaman ücret alırız.

Yolcu hakları ve uluslararası seyahat mevzuatıyla ilgili güçlü tecrübeye sahip avukat ve danışmanlarından oluşan bir ekiple Flycancel, havayolu şirketleriyle yaşanan problemlere karşı her zaman çözüm üretmeye hazırdır.

Tazminat Başvurusu